et
ru
en
jadeiit
JADEIIT – RAVITOIMEGA KIVI SAUNALE

Jadeiidi koosseisus on Mendelejevi tabeli enam kui 60 keemilist elementi sellistes proportsioonides, mis võimaldab positiivselt mõjutada paljudele inimese organitele. Kuumutatud kivil need omadused tugevnevad. Termiline ärritus on võimas mõjufaktor organismi füsioloogilistele protsessidele tervikuna ning samuti selle eraldiseisvatele organitele ja süsteemidele.

tugevdab närvisüsteemi;
normaliseerib arteriaalrõhku;
leevendab veresooni;
parandab vere konsistentsi;
tugevdab mehe suguvõimet;
ravib neerude ja kusejuhade haigusi;

Jadeiidi soojusjuhtivuse ja sooja salvestavate omaduste täiuslik suhe annab Teile nautida pikaaegset, mõnusat ja "kerget" leili. Kui olete mänginud suomalainen pokeri turniiril või Teil on olnud raske tööpäev, siis see on ideaalne viis puhkamiseks. Te olete üllatunud rahustavate omaduste poolest, mida saab anda kuum jadeiit.

Rohkem infot: www.saadgrupp.ee

Tervendamise efekt

Arsti arvamus

Iga aastaga kaasaegne teadus ja meditsiin üha rohkem kaldub sellele, ette iidsete teadlaste ja meedikute saavutused olid ilmaasjata paljude poolt ignoreeritud. Ajad muutuvad ja mul on hea meel, et saame kasutada neid aastatuhandete vältel proovitud meetodeid koosluses kaasaegse meditsiini saavutustega, nii nagu me teeme näiteks Goltsman Therapy arstikeskuses. Jadeiit omab ravitoimet tänu selle haruldaselt tasakaalustatud keemilisele koostisele ja unikaalsetele füüsilistele omadustele. Sauna jadeiidiga? Soovitan soojalt!
Info ja broneeringud tel. 5098659
© 2009 Primalend. All rights reserved